Menu

Zwolnienie z pracy z reguły kojarzy się ze stratą zdolności kredytowej, do tego nie można pozyskać zaświadczeń koniecznych do uzyskania kredytu w banku. Ripostą na ten stan jest pożyczka bez zaświadczeń, a są odpowiednie jej opcje na rynku.

0 Comments


Masz przestój w pracy? Zarabiasz za mało? Zdarzył Ci się zakup, którego nie możesz odsunąć na później? Może się zdarzyć, że pożyczki pozabankowe to produkt skierowany szczególnie do Ciebie.
Decydując się na produkt tego typu masz większą szansę, że nie otrzymasz odmowy. Instytucja nie będzie raczej sprawdzała Twojej historii kredytowej w BIK oraz zdolności kredytowej. Zbędne mogą być również dokumenty o zarobkach. Należy niestety zwrócić uwagę na fakt, że pożyczki pozabankowe to pożyczka bardzo droga. Koszty okołopożyczkowe nie należą do najtańszych.

nogi za szybą
Bezwzględnie trzeba pamiętać, że czasami transze musisz zwracać w odstępach tygodniowych, a nie, jak jesteśmy przyzwyczajeni w przypadku pożyczki bankowej, w miesięcznych. Dla osób, które mają pracę dorywczą jest to rewelacyjne rozwiązanie. Dla osób, które jednak dostają wypłatę miesięczną może to być pewnego rodzaju problem. Ciężko jest niestety gospodarować budżetem domowym w taki sposób, aby co siedem dni być w stanie przeznaczyć jego część na spłatę pożyczki. Trzeba przemyśleć inne rozwiązania przed zaciągnięciem takiego zobowiązania, aby nie mieć jeszcze większych problemów ze zwrotem pieniędzy.
Musisz pamiętać, że pożyczki pozabankowe to oferta bardzo zróżnicowana w różnych instytucjach. Na wyjątkową uwagę zasługują pożyczki w SKOK-ach. Jest to też instytucja pozabankowa, wyróżnia się jednak całkowicie odmienną polityką względem swoich pożyczkobiorców. Tutaj rzetelnie kontrolowana będzie posiadana przez Ciebie historia kredytowa w BIK oraz możliwość kredytowa. Koszt pobrania pożyczki będzie jednakże o wiele mniejszy, bardzo konkurencyjny do zobowiązań, które możesz wziąć w standardowych bankach komercyjnych. Dzięki temu może być ciekawszym rozwiązaniem niż inne kredyty pozabankowe.
metro train
Pragniesz wiedzieć czy określona instytucja pozabankowa jest odpowiedzialna w takim przypadku zajrzyj pod niniejszy link https://bezzaswiadczen.com.pl/category/pozyczki-bez-zaswiadczen/ i przetestuj propozycję zobowiązań online.